Pogledaj jedan post
Old 19.06.2007., 13:32   #19
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je tvoja situacija Venera-Uran u obitelji. Kako ga osjećaš u svojoj obitelji?
ma meni su s tatine strane svi puknuti, tako se to nekako manifestira, zivcani, hiroviti, lako planu i ne paze sto govore, nemaju takta, cudnog ponasanja al zato iskreni i ne znaju se pretvarati, sve bi napravili za prijatelje, ne vole prijateljstva iz interesa. taj se aspekt najvise manifestira u oblacenju, odnosu prema prijateljima, donekle i u ljubavi (veza sa zauzetim partnerom, partner druge nacionalnosti), odnosu prema hrani. naravno da nismo sve troje isti po tom pitanju i da svaki to ispoljava na svoj nacin medjutim ono sto sam primjetila da je isto je reaktivna hipoglikemija kod svo troje, ovisni smo o hrani, zato se i raspolozenja tako naglo mijenjaju. jedino brat i otac se deru kad im secer padne dok ja lako zaplacem i imam problema s mozgom tj. koncentracijom.

inace su venerini aspekti jako bitni za odnos ljudi prema hrani, za metabolizam. ne uzrokuje samo venera uran oscilacije u glukozi vec i venera pluton i venera saturn, losi aspekti. kod venere plutona je stanje u koje ih takve oscilacije dovedu prilicno gadno, ti ljudi se mozda duze mogu kontrolirati nego vener uran al kad jednom planu eksplodiraju i to zna biti prilicno grozno. kod venere saturna nema takvog gubitka kontrole ali isto imaju neku metabolicku gresku zbog koje im hrana djeluje tako da brze stare, sto se izgleda tice barem. ustvari svi ovi teski aspekti sa venerom, od strane urana, plutona i saturna, su pomalo destruktivni za izgled pogotovo zena bilo radi toga sto su neuskladjeni sa hranjenjem bilo radi toga sto je to ambiciozan aspekt za zene pa lako zanemare izgled. nema veze s ljepotom koju dobijes nego kako se brines o svojoj ljepoti. stresni aspekti, ne dozvoljavaju mir i opustanje i uzivanje pa i to utjece. prisutnost bika i vage moze jako pomoc odnosno aspektiranje venere od strane blazih planeta.
betiboop is offline  
Odgovori s citatom