Pogledaj jedan post
Old 09.12.2011., 14:28   #221
Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
Ace of Diamonds, za razliku od tebe ja ne smatram da je moje mišljenje "bogom dano",.
Možeš li me citirati gdje ja smatram da je moje mišljenje bogom dano?

Ovdje mogu jedino zaključiti da nisi u stanju shvatiti išta od napisanog, ali kada to napravim, ti me prozivaš da te napadam pa ću te onda samo zamoliti da probaš s razumijevanjem shvatiti ono što ja pišem

Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
ako se netko složi i ako nekog uvjerim da životinje nisu roboti nego živa bića super, ako ne bit će mi žao ali kaj bi ja,
Možeš li citirati tko je na ovoj temi tvrdio da su životinje roboti, a ne živa bića?

Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
svatko ima pravo na svoja iskustva i na temelju njih donešenim stavovima i tužno je kad je netko toliko fanatičan da ne samo da se ne slaže s nečim, kaj je sasvim legitimno, nego i napada ad hominem i vrijeđa i komunicira tako kao ti.
Svatko ima pravo na svoja iskustva dok putem njih ne pokušava osporiti činjenice. Zapravo, i tada naravno ima pravo na svoje iskustvo, ali neka se ne čudi kada mu se zaključci proglase blesavima i na ironičan način osvrne na njih, budući je prilično teško nešto pametno argumentirati na opetovane besmislice.
I molim te, citiraj me gdje te ja to napadam ad hominem

Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
možda sam ja "ukočena konzerva" ali gle, nismo zajedno ovce pasle, moja vlastita majka nikad sa mnom nije tako komunicirala, pa nećeš ni ti, ako želiš dvosmjernu komunikaciju. .
Dvosmjernu komunikaciju od tebe ne dobivam, jer (ne)vješto izostavljaš bitne argumente mojih upisa, a na kvotane se nepovezano obrušavaš, braneći se od nepostojećih napada.

I odakle sad ukočena konzerva? Jesam li i to negdje izjavila? Molim citat


Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
samo ću ti na ovo odgovorit, na ostalo možeš dobit reply kad pitanja postaviš na jednom civiliziranom nivou komunikacije.
Upravio sam te zatražila za 4, 5 citata kao potkrijepu izjava koje mi bezobrazno imputiraš... I još se ti mene usudiš prozivati za necivilizirani nivo komunikacije?
Ajde se okani izvlačenja na neku politčku korektnost i počni iznositi valjane argumente na temu. To će najbolje začepiti moj "nivo komunikacije".

Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
mislim da si ti jedna jako ogorčena i ljuta osoba, koja se duri čim neš nije po njenoj volji i nije sposobna reć "tvoj stav mi je glup", "ja ne mislim tako" nego samo "ti si glup" i tako pokušat diskreditirat nekoga, po sistemu app..
Pa i diskreditiram i osporavam isključivo tvoje stavove koje su glupi.

Da imam potrebu forumašima okolo govoriti da su glupi, već bih odavno bila banana, a nisam.
Naravno, uvijek možeš podastrijet citat u kojem te nazivam glupačom.

Meni je naprimjer ova forumašica sa labudima na avataru rekla da nemam mozga, ali to samo govori o njoj i njenoj nekulturi, ja nemam potrebe za takvim vrijeđanjima.

Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
kaj se konkretno citata tiče, mislim da projiciraš svoje stanje na mene. hvala kaj se brineš ali ja volim i voljena sam i ljudskom i životinjskom ljubavi i nemam razloga ispunjavat nepostojeću prazninu, ali možda ti imaš, sudeći prema prema tvom dosadašnjem opusu na temi. .
pa kako ja imam tu potrebu, ako ti tvrdiš da životinje prema tebi ispoljavaju emocije ljubavi, a ja to osporavam?
Joj, pa ni psihoanaliza ti ne ide od ruke

Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
ne, teret dokaza nije na meni. ti si prvi napisao da su psi neinteligentni (doduše ne tim riječima nego da im je inteligencija jako niska ili neš, ali to je značilo upravo to) a ja sam rekla da dokažeš, jer ja znam pse koji su inteligentniji od nekih ljudi, a očito i neki drugi znaju za takve slučajeve. znači, ti si postavio teoriju i red je da ti dokažeš da je tvoja teorija ispravna, a ne da ja dokazujem da tvoja teorija nije ispravna. iako, kaj se mene tiče ne moraš se trudit jer vidim u svojoj okolini da ta teorija, ako ništa drugo, onda nije točna u 100% slučajeva. .
Eto, dokazao ti je. Dao je link na znanstvenu studiju. I što ćeš sada? Opet se pozvati na različita iskustva ili?
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom