Tema: Napad psa
Pogledaj jedan post
Old 22.02.2011., 18:09   #5
hvala lijepa na savjetu ljudi, eto ja kontaktirao odvjetnika i danas navecer cemo znat sta i kako dalje za tuzbu!
ma sve je to super zavrsilo kako je moglo, bila nedjelja popodne, puno ljudi, zena, cura se seta s djecom i psima po toj cesti, tako da kad sad vidim zapravo je prava sreca da se nis nije dogodilo gore!
srecom moj pas je dobro, malamut ima gustu i dugu dlaku,ono da ga uhvatis posteno za vrat nije bas lako tako da je ziv i zdrav!
nije meni ni do tuzbe ni do para, ali taj vlasnik nije ni dosao kasnije do mene ad vidi kako sam, ni nis, ono sramota od covjeka! po meni svog psa je il sam trebao ubit il odvest i njega veterinaru, on ga je samo zatvorio u box! nemam rijeci za takvog covjeka..
Torcida, ja da sam uspio ja bi ubio onog psa tamo na mjestu, ali eto nas troje smo ga jedva jedva maknuli!
nisam cuo da bas cesto stari psi napadaju mlade ovako bez povoda, a pogotovo kad vidis da si jaci i da pas lezi, pa opet se vratit na njega jos gori? tako krvolocnog psa nisam vidio ni na youtubeu bome, ono samo da mu je zaklat protivnika! definitivno tog psa treba uspavat samo neznam ko je nadlezan za to?
sreca je da me je samo ogrebao, tj nije me usipo ugrist posteno, neznam jel se ti psi uspavaju tek kad nekom otkinu ruku il nogu? po reakcijama policije( ove dvojice koji su kod mene bili) kao da to nije nis ozbiljno, skoro da me nisu pitali zasto sam ih pozvao a ja se bijesan tresao i bio na hitnoj do ponoci!
uglavnom sve je dobro zavrsilo i nadam se da ce taj tip dobit sta zasluzuje!
kkrriiss is offline  
Odgovori s citatom