Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 22:47   #53
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite mi!!!!
Žena ima skoro 28 a ja 29 godina. U braku smo 10 mjeseci i imamo rješeno stambeno pitanje i obadvoje radimo. Pravi sretnici. Prije mjesec dana je rekla da hoće sa mnom djecu i da se bacimo na posao...prošli tjedan smo radili test i saznali smo da je trudna. Od tada je u depresiji i razmišlja o pobačaju jer misli da ona to još ne može i da nije spremna na takvu odgovornost. Pa rekla mi je da hoće bebu. Nitko je nije tjerao. Boji se odgovornosti i gubitka slobode. Ja sam jako tužan i ne znam kako bih podnio da pobaci. A i bojim se za njeno psihičko stanje nakon toga. MOLIM VAS POMOZITE MI. POSEBNO BIH ZAMOLIO ŽENSKE OSOBE KOJE SU SE NAŠLE U ISTOJ SITUACIJI. Hvala!
Boji se sto je i u jednu ruku i normalno,barem kod prvog djeteta.

Al sorry ja bih joj u lice rekao koji joj je k...?
pa radi se o ljudskom zivotu covjece? pa moras stajati iza svojih djela kakva god da jesu.

Ti se bojis za njezino psihicko stanje? pa rade se malo zabrini o tome s kim si u braku...
Pa nije to dijete u utrobi neka igracka koju mozes baciti kad ti dosadi jer si se eto predomislio..

Al opet, ne sudi joj jer je strah jako mocna stvar. Radije ju smiri i objasni joj koje su posljedice, psihicke a i bioloske ukoliko se odluci na pobacaj.

Uostalom, zar si ti neki papucar, da nemas nikakvu rijec u cijelom prici?
Pa i ti si otac tog djeteta. Sta ti zelis?
__________________
Ili napiši nešto vrijedno čitanja ili uradi nešto vrijedno pisanja.
Prometeus is offline  
Odgovori s citatom