Pogledaj jedan post
Old 11.01.2011., 12:12   #2
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
već duže želim otvoriti ovu temu
ajmo nabrojati što je sad in među ljudima (ne na sajmovima u milanu ) u uređenju interijera, šta se sad često viđa, svi žele, svima je super, jako je traženo, koje su česte karakteristike novouređenih prostora.

još jednom - ne mislim na 2009. je in bila smeđa, 2010. zelena, a 2011. je in tirkizna jer nitko od običnih ljudi ne (pre)uređuje stan prema svakogodišnjim dizajnerskim diktatima nego neki trendovi dođu među ljude pa se ona zadrže par godina, razrađuju..ja ću prva, skužit ćete odmah na što mislim. evo padobranski:

- wenge - iako pomalo na zalasku, još se drži
- crvene kuhinje
- deko kamen
- staklo umjesto pločica
- tapete
- bijele kuhinje
- šankovi (lebdeći su na zalasku, oni su žarili i palili prije par godina)
- smeđa
Evo ja ne znam sto je trend u Hrvatskoj, ali ovo boldano je klasika koja se susrece zadnjih 20 godina, sto po stanovima sto po casopisima, ma i duze, kazem klasika.

Wenge vani nikad ni nije, srecom, dosegao neku vidnu slavu.

Mimo toga smatram strateski losim potezom povoditi se za trendom. Onda to isto za 2 godine ne mozete vise ni vidjeti jer vam je silovalo oko bas u svakom prostoru u koji ste nogom krocili.

Radije kupim komade koji nisu u trendu nego su meni lijepi i biti ce in i za 20 godina. Mislim da male sredine lakse padaju u neke trendove i euforije. Vani mozes nositi sve na sebi i sve je in i nis nije out, mozes namjestiti stan kako hoces, sve je in, nekako je opustenije.

E da, neki trend koji ipak jesam zapazila su bili stakleni jedaci stolovi.
ombia is offline  
Odgovori s citatom