Pogledaj jedan post
Old 07.03.2007., 18:34   #8
Quote:
roberta kaže: Pogledaj post
I sama sam se prošle godine bila u takvoj situaciji - ni kriva ni dužna našla sam se u hrpi problema - tri mjeseca u bolnici, nekoliko operacija lica, auto u totalki itd. Croatia osiguranje ne želi platiti ni novčića za ozljede - NE POKRIVAJU ESTETSKE KOREKCIJE?!?!?!? ,
a za auto čekaju sud da donese presudu jesam li i ja u nekom postotku kriva za nesreću????
I tako uzmem ja odvjetnike - ODVJETNIČKI URED PAR-CERIĆ-GRADAC, dogovorimo postotak provizije, potpišemo punomoć i sve super. Zovu me prije nekoliko mjeseci (do tad ni traga ni glasa od njih) da me pitaju slažem li se da sklope nagodbu s osiguranjem u iznosu .... kn minus njihova provizija. Odgovorim da može, samo da se sve završi. I tako nakon mjesec dana otkrijem da su od osiguranja dobili DUPLO veću naknadu od koje su DVA PUTA odbili svoju PROVIZIJU i još naplatili troškove sudskog postupka, za koje sam neki dan dobila poštom opomenu da je nisu platili pa moram ja. A za auto još čekam......
Dakle iz iskustva ti savjetujem da budeš JAKO OPREZAN u odabiru odvjetnika te da se oboružaš strpljenjem jer cijeli postupak traje najmanje godinu dana.
BTW, raspitaj se, o drugom učesniku u toj nesreći - u mom slučaju je to bila utjecajna gospođa, koja je na kraju dobila novi auto (iako nije imala policu kasko osiguranja), nije dobila čak ni kaznu za izazivanje prometne nesreće, vozila je dijete od 6 godina na suvozačevom sjedalu itd. Danas ti STO € čuda radi!!!!
Prijavi ih odvjetničkoj komori i problem rijesen.
vegeta1 is offline  
Odgovori s citatom