Pogledaj jedan post
Old 24.11.2008., 16:00   #23
Istina. Tak sam i ja. Doduše, ja sam im sama javila da ću napuniti 26 godina i pitala moram li ja nešto odjavljivati ili ne. Kažu oni: "Ma neee. Mi to sami stopiramo."
I naravno, došla i idući mjesec mirovina. Onda sam opet zvala i rekla da su napravili pogrešku, pa mi je doma došla obavijest kako je "došlo do administrativne pogreške, pa da će mi se sa računa skidati po 100kn, ukoliko ne želim da se drugačije dogovorimo." A i jedna žena koja radi tamo mi je rekla: "Ma, nek se slikaju. Nek si uzimaju po 100kn, kad su već tako nesposobni."

Ukratko, čovjek mora voditi brigu o njihovom poslu, a kad naprave zajeb, a čini se to je kod svakoga tako, onda se prave žrtve. Osobo po meni se taj novac niti ne i trebao vraćati. Pa, zaposli nekoga tko zna što radi onda! Ili se malo modernizirajte. Kad sam zadnji put bila tamo, još su se borili sa DOS-om, a to je bilo prije možda godinu dana. Zašto bi ljudi radili njihov posao?
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom