Pogledaj jedan post
Old 22.08.2009., 22:16   #13
Quote:
bdm kaže: Pogledaj post
ja ipak ne mislim da se radi o svjetskim, pa recimo svjetovnim vladarima...

jer zakoni se i blagdani mijenjaju stalno u državama, zavisno od ideologije, vlasti isl... dok je vladao komunizam vladali su jedni zakoni i blagdani, promjenom sistema i ideologije uvedeni su drugi blagdani isl
to je nužna promjena u veliko broju zemalja, pogotovo gdje se mijenja društveno-politički poredak

ali ovo šta piše u bibliji ima po meni mnogo veće aplikacije i posljedice... nebi se to spominjalo na 2 mjesta u Svetom pismu, jednom u SZ i jednom u NZ da nije bitno
hoću reći ne daje Bog objavu proroku danijelu o promjeni nekog zakona ili građanskog blagdana u hrvatskoj, srbiji , bosni, francuskoj... radi se o nečemu unutar Crkve ( recimo uvjetno KC) ...

nemislite li ivi da se prije tiče Crkve , negoli svjetovnih vladara i država?

ima li jo netko nešto reći danas prije spavanca...
Istina, blagdani su se i prije mijenjali ali to je u drugom planu. Neki tvrde da se proročanstvo odnosi upravo na Crkvu i da je Zvijer sakrivena u njoj.
Po meni ta tvrdnja ne drži vodu jer je riječ isključivo o globalnim vlastima ali ne isključuje mogućnost ''kamufliranja'' Antikrista.

Nadalje, treba poznavati simboliku broja četiri koji se ovdje spominje. Broj četiri je sveti broj ali kao sve drugo on ima svoju suprotnost tj. broj četiri ali obratne vrijednosti.

Zatim hula protiv Svevišnjega, što znači uvjeravanje da On ne postoji. Ima toga još itd...itd...
Matt is offline  
Odgovori s citatom