Pogledaj jedan post
Old 22.08.2009., 22:33   #14
Quote:
good angel kaže: Pogledaj post
Grozota pustoši se još nije dogodila, hvala Bogu, ali ide se prema tome, na
žalost. Grozota pustoši je poništavanje Isusovog Nauka, uništavanje
Papinstva, zauzimanje i stolovanje grozote pustoši na Stolici Sv. Petra. Time i
pokušaj poništavanja i uništavanja Rimokatoličke crkve, gaženja svih
sakramenata, a naročito Presvetog Tijela i Krvi Kristove. Crkva će biti
stjerana u katakombe, kao što je i nekada bila. To su užasna vremena koja dolaze ali nakon svih tih očaja i previranja dolazi i kraj svih vremena, a time i drugi dolazak, u Slavi i Sjaju, Isusa Krista. Tada će svi gledati onoga kojega su proboli i svako će se koljeno, i zemnika i nadzemnika, pokloniti pred Njim.

Grozota pustoši znači izbacivanje i gaženje svega što je danas prisutno u Rimokatoličkoj crkvi po sakramentima, a naročito Presvetog Sakramenta. Kad Njega više ne bude, znajte da je došla grozota pustoši, a stoluje sotona na čelu te nove tvorevine.
No, hvala Bogu i to je vrijeme ograničeno.
nekako i ja sam najbliže ovom mišljenju... bit će gadno, ali na kraju če uz Jaganjčevu pomoć , uz Božji zahvat ipak pobijediti dobro...
i ja mislim da bi se to moglo ticati i dolaska antikrista ili antipape...

jer sav ovaj liberalizam , sav hedonizam i potrošačko društvo koje je praktično potpuno odreklo se Boga i dobrote, a glorificira se zlo i bolesne svakakve slobode, sve ovo miriše na pripremu terena za ustoličenje grozote pustoši...

kako vi gledate na ovo svjetovni vrijeme, nedostatak ljubavi među ljudima, odbacivanje Boga i božjih zapovijedi...
vodi li to u neki novi oblik diktature... hoćemo li biti ubrzo pod prismotrom velikog brata, hoćemo li dobiti čipove na ruke kako se i spominje u otkrivenju, hoćemo li izgubiti slobodu ...
a onda normalno postoji mogućnost kada se dođe do te faze da se slobodno izvrši prevrat i u Crkvi...

šta mislite, ima li tu ikakve logike i rezona?
bdm is offline  
Odgovori s citatom