Pogledaj jedan post
Old 22.08.2009., 23:04   #16
Quote:
bdm kaže: Pogledaj post
nekako i ja sam najbliže ovom mišljenju... bit će gadno, ali na kraju če uz Jaganjčevu pomoć , uz Božji zahvat ipak pobijediti dobro...
i ja mislim da bi se to moglo ticati i dolaska antikrista ili antipape...
To se niti ne može drugačije pobijediti, nego dolaskom Isusa Krista Osobno
i vidljivo.
Pa za tim se i ide već sada, razna "služinčad" itekako želi poništiti ulogu i
mjesto Sv. Oca Pape na čelu Rimokatoličke crkve. Bore se protiv istinskog Nauka Isusa Krista na
razno razne načine, a najčešće prikazujući se kao anđeli svijetla i dobrote.

Quote:
jer sav ovaj liberalizam , sav hedonizam i potrošačko društvo koje je praktično potpuno odreklo se Boga i dobrote, a glorificira se zlo i bolesne svakakve slobode, sve ovo miriše na pripremu terena za ustoličenje grozote pustoši...
Ne da miriše nego to i jest, kuga ovog stoljeća.

Quote:
kako vi gledate na ovo svjetovni vrijeme, nedostatak ljubavi među ljudima, odbacivanje Boga i božjih zapovijedi...
vodi li to u neki novi oblik diktature... hoćemo li biti ubrzo pod prismotrom velikog brata, hoćemo li dobiti čipove na ruke kako se i spominje u otkrivenju, hoćemo li izgubiti slobodu ...
a onda normalno postoji mogućnost kada se dođe do te faze da se slobodno izvrši prevrat i u Crkvi...
A kako ću gledati? Sve što se čini bez Boga vodi u samouništenje pojedinca
kad tad, a time i uništenje društva i pravih istinskih vrednota koje dolaze od Boga.
Društva bez Boga, a na temeljima vlastitih procjena "dobra". Nije dobro sve što se
naziva i izgleda dobrim.
Ako sam rekla da će Crkva biti stjerana u katakombe, dovoljno sam rekla.
Crkva su vjernici, ljudi. Živjet će se vrijeme prvih kršćana, ali će ovaj puta biti užasnije nego prije, na žalost.
__________________
Trebaš se resetirati na početne postavke .....
nick ništa

Zadnje uređivanje good angel : 22.08.2009. at 23:41.
good angel is offline  
Odgovori s citatom