Tema: Sai Baba
Pogledaj jedan post
Old 19.04.2011., 17:20   #1070
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Ne podvaljuj da se radujem nečijoj smrti.

Ne radujem se ničijoj smrti.

Samo reagiram na slijepo obožavanje likova koji to nisu zaslužili (blago rečeno), tipa Sai Baba ili taj njegovi imitator Premananda.
Onda prestani pisati non stop postove kao da se radujes sto je Sai Baba u kriticnom stanju i kao da jedva čekaš da umre, i kao da se radujes tome sto je Premananda umro.
Mislim, ako se ne radujes, jednostavno nemoj pisati kao da se radujes pa te nece nitko "krivo" shvatiti.

Hvala sto se brines za mene i za moje obožavanje, ali ne hvala MIslim, to da si ti umisljas da bi mogao nekoga izvesti na pravi put, to je neki veci nonsens.

Mene ne smeta to sto ti mislis, drugačiej misljenje, ali me smeta kao svakoga nekultura, agresivnost, smeta me sto sam mislio da su ljudi ovdje malo bolji iako se piše anonimno, da nisu toliko licemjerni pisuci na duhovnosti itd, a ponašaju se kontinuirano kao sušta suprotnost bilo kakve duhovnosti. Znam da je to isto djetinjasto, ta ocekivanja, ali sta ces. Covjek se na greskama uči

A kad vam se netko potrudi iznijeti neke argumente, onda vi samo prijedjete prekot oga i nastavljate s ismijavanjem i vrijedjanjem. Mislim, otvorite vi slobodno temu "Sai Baba silovatelj", bas me briga sto ce neko takav misliti o Sai Babi, ali blesavo je da non stop trujete svojom nekulturom nesto sto bi mogla biti normalna rasprava. No, to je valjda ta "duhovnost slobodnim stilom". Ja bi to točnije nazvao "duhovnost bez duhovnosti"
Samo pljujete po tudjim vjerovanjima, misljenjima i praksama, a ne zna se kakva su vaša i kakva je vaša duhovnost. Mislim, vidi se - iz priloženog...

Uglavnom, mislim da se mozes sramit, i ti i tebi slicni.

Zadnje uređivanje goranbo : 19.04.2011. at 17:28.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom