Pogledaj jedan post
Old 16.08.2012., 22:33   #15
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Paloma i njeno poznato misljenje o seriji to znaju i vrapci na grani

Bez uvrede
A, kaj bih se uvrijedila, ima još forumaša koji se slažu sa mnom oko te serije, zakaj ne bih davala negativne kritike kad je serija smeće. Mislim, ja sam užasnuta reprizom, i ne znam zašto ne bih onda komentirala. A i sad kad je otvorena nova tema, smijem dati valjda svoje mišljenje. Nisam imala namjeru prva postati, ali s obzirom da je @Jay temu oživio, a danas sam raspoložena za komentiranje, zašto ne bih sudjelovala u raspravi, doduše, zasad smo @iPod i ja jedini aktivni. Neću vjerojatno komentirati kad serija počne jer ni seriju neću gledati, a i neću imati vremena, ali možda tu i tamo bacim poneki komentar. Zašto ne.

Quote:
Da imam vremena pogledala bi prvih 40 epki jer sam cula da te jedino vrijede
Meni ni prvih 40 epizoda nije bilo Bog zna kaj, samo su se gledali, a kad se sjetim da je JM iz vedra neba zaprosio Maričuj i to čini mi se u bolničkoj sobi i predložio joj da se vjenčaju za dva dana., a čini mi se da je prije nje planirao oženiti Štefku, ali zaboravih zbog čega nije A žena mu se tada zabavljala na Karibima, a nju su svi tada smatrali mrtvom, a nju pokrao ljubavnik ako se ne varam, a ona ga ubila, a da ju ne bi ulovili odlučila se vratiti, i sinulo joj da bi joj bilo najbolje da se pravi ludom, i JM ju je našao u ludnici.

Quote:
i zadnje dvije epizode...

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Zadnje 2-3 epizode su isto krš, u svakoj se ponavlja 20 minuta prošle epizode i onda dolazi na red Ana Julia i njeno porađanje u trapericama
A što je najgore, ja sam još zadnjih 5 epizoda pogledala reda radi, da vidim kako će završiti serija s obzirom da sam ju večinu pogledala. I zgražala sam se koliko tu ima idiotarija. Slažem se s @iPodtouchom.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom