Pogledaj jedan post
Old 17.06.2017., 12:40   #10
Quote:
Crnkica Ch kaže: Pogledaj post
Cao svima.Prvi put sam na ovakvim forumima.Moj muz i ja smo 4 godine zajedno a vec dvije u braku.I do sve je bilo super do prije 5 mj kad je odjednom samo rekao da nije siguran da li zeli sa mnom dalje zivot( a planirali smo ove godine djecu) i da nu treba mala pauza da razmisli o svemu.Prihvatila sam to..Ali od tad jw avw bilo normalno,posto zivimo zajedno,sve smo radili zajedno.Posto sam ja zbog njega dosla u Svajcarsku i onda iako je trazio pauzu mi zivimo u istom stanu,spavamo zajedno i sve je bilo ok nisam. Ista primijetila do prije nekoliko dana kad je opet rekao da nije imao dovoljno vremena da razmisli i opet trazio pauzu i ja htjela da idem kod drugarice da budem neko vrijeme al on nije dozvolio jer nema kao potrebe za tim.Spavamo u istoj sobi ali bez kontakta,pricamo svaki dan kako smo proveli dan.Moze li mi neko pomoci ko je imao iskustva sa ovakvim stvarima.Prvi put sam u ovakvoj situcaiji..Hvala vam puno
Rekao bih da njemu to nije to, ono sta je on ocekivao od braka. Mozda je bio samo zaljubljen u tebe bez da te volio i sad se odljubio i htio bi nesto novo, ili vec eventualno i ima.

A ti bi trebala rascistiti tu situaciju. Dokle mislis tako zivjet? Ovo zvuci kao dvoje cimera, a ne ljudi u braku. Vec drugi puta promislja o smislu vaseg braka i nastavka istog.
To znaci traje vec 6 mjeseci, sta nije bas kratak period. Znaci da se kod njega nije nista promjenilo i da se ne vidi sa tobom dalje.
salevart is offline  
Odgovori s citatom