Pogledaj jedan post
Old 24.06.2004., 01:11   #229
Quote:
galjego kaže:
A gdje se ono Arik "prosetao"?
Po Brdu Hrama... koje je najvaznije sveto mjesto judaizma.

Quote:
galjego kaže:
Aha,pored zabrane povratka, priznajes i opravdavas otimacinu zemlje. Sta se onda cudis sto vam se ljudi raznose po autobusima, mene cudi sto upste imate citavih autobusa?
Onako kako su se Bosnjaci raznosili i raznose se po beogradskim autobusima?

Quote:
galjego kaže:
Demokratija za Jevreje, samo je malkice nesavrsena, ali se uklanja faktor koji je kvari.
Kako zivis sa svojim antisemitizmom?

Quote:
galjego kaže:
Kao sto rekoh, dobro je sto imate ijedan citav autobus.
Kao sto rekoh - onako kako su se Bosnjaci raznosili i raznose se po beogradskim autobusima?

Quote:
galjego kaže:
Zvucis prilicno rastureno.
Nope... ja ne.

Quote:
galjego kaže:
Kolega? Po cemu? Po tome sto smo antifasisti? Da, danas je jako moderno pomenuti sumu, ali da nije bilo onih iz sume, Ausvic bi bio zatvren par godina poslije jer bi ostao bez posla.
Ne, vec antisemiti... a malo si me krivo shvatio za sumu... nisam mislila na partizane (kojih je BTW moja obitelj bila puna), vec na primitivni mentalitet. Ali nemoj bas spominjati Auschwitz; poljski su partizani rado ubijali Zidove...

Quote:
galjego kaže:
Rado bih se slozio s tobom kad bi samo navela koji argument, ovako je to samo etiketiranje.
Procitaj si svoje postove
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom