Pogledaj jedan post
Old 31.03.2011., 14:52   #19
Rezultat

Postovani,

nakon polozene pedagosko-psiholoske grupe predmeta, kontaktirao sam Agenciju za znanost i obrazovanje, MZOS, Agenciju za znanost i visoko obrazovajne, FFST, FFZD, FFRI, Uciteljski u Zagrebu i FFOS - vjerojatno sam i izostavio nekoga.... Ukratko, kada udemo u EU, takve kvalifikacije ce se bez problema priznavati, a za sada ne postoji zakon kojim se to priznaje... Jos jedan apsurd u nasemu sustavu...
Nakon pismenih i usmenih odgovora, dobio sam informaciju da se radi o identicnome obrazovanju u BIH i RH (sada je vec po novome...) i tako mi je prije 15 dana FFOS priznalo ispite i izdalo potvrdu uz jos jedno placanje i to od 8450 kn, ali sto cu kada su ovakva vremena - da postoji neka privreda i mogucnost zaposlenja uz koliko toliko pristojnu placu, nikada me ne bi vidjeli...
Moram jos kontaktirati PMF u Mostaru da ne suti mudro vec da istakne na svojim stranicama obavijest - vec sam im to spominjao.
Sretno svima ako jos netko moze po starome jer po novome se ide godinu dana i polaze 15++ ispita
Zjena is offline  
Odgovori s citatom