Pogledaj jedan post
Old 11.12.2015., 11:37   #28
Kod mene obje trudnoće neplanirane.

Prvi put: Bila sam godinama na Dianama zbog PCOS-a. Muž, tadašnji dečko, i ja, htjeli smo zasnovati obitelj jednog dana. Rekla sam mu za svoje probleme i da mi je dosta ginekologa reklo da ću teško ostati prirodnim putem u udrugom stanju, on mi je ispričao da su i njemu rekli da će imati problema postati tata zbog operirane varikokele i loših rezultata poslije. Na rutinskom pregledu kod ginekologa, nađena mi je velika vodena cista. Doktorica je rekla da nije normalno da mi se pod Dianama stvaraju ciste i da se trebm malo odmoriti od njih. Kući sam razgovarala s mužem i on mi je predložio da, kad već jedno vrijeme neću biti na Dianma, iskoristim to vrijeme za uraditi folikulmetriju. Ideja mi se svidjela. Odmah sam se naručila za te preglede. Prvi pregled je bio obećavajući, drugi je bio s puno manje nade, a treći je pokazao beznadežnost, tj. doktorica je zaključila da neće doći do ovulacije i da, kad se definitivno odlučim za trudnoću, dođem ponovno jer postoje načini da mi se pomogne. S obzirom da ni mnestruaciju ne mogu imati, dala mi je dabroston i rekla da mi se menstruacijam ora pojaviti najkasnije za dva tjedna od zadnje popijene tablete. Muž i ja smo zaključili da bi nam bilo pametno seksati se bez ikakve zaštite pa možda za koju godinu (htjeli smo dijete za nekoliko godina) prevarimo prirodu i dođe do začeća. Seskali smo se dva dana od pregleda kad je doktorica zaključila da nem ogu ostati trudna bez pomoći lijekova, onda je muž otišao na put, i u ta dva dana smo napravili bebu. Doktorica nie mogla vjerovati, mi još manje.

Prije muža sam bila 7 godina u jednoj vezi i često sam odmarala od Diana. Štitili smo se samo metodom "vadi ga na vrijeme" jer sam ja kao uvijek znala da ne mogu lako začeti. I stvarno, eto, nisam. Otkako sam se 2012. skinula s Dianama, i s mužem sam se tako seksala. Ono, prvo dijete je čudo prirode, čuda se ne ponavljaju. No uglavnom se seksamo analno, eventualno sami početak bude vaginalni pa smo i s te strane bili dosta zaštićeni. U osmom mjesecu smo se poseksali jednom, Prvih pola mjeseca ja bila u očaju zbog bolesnog oca, drugo pola mjeseca on bio na putu, negdje između je pao valjda jedan jedini seks, kojem je samo uvetira bila vaginalna. Bingo! Ostadoh trudna.

Oboje djece neplanirano. Oboje djece voljeno.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom