Pogledaj jedan post
Old 02.09.2017., 20:58   #4
Quote:
Telemo kaže: Pogledaj post

Uzasno se osjecam.Kao da me sam bog osudio na smrt. Molim neku pomoc..savjet..bilo sto :.(((
Uh, jedna zaista užasna priča. Život zaista zna biti strahovito nepravedan. Nakon sve boli i patnje čovjek bi očekivao bar mrvicu sunca ali eto ni to ne dobijemo. Nisi napisao koliko ti je godina, imaš li posao, gdje živiš, jesi još na liječenju..?
Moraš znati da si vodio jako težak i traumatičan život. Odlazak na liječenje je bio očekivan slijed stvari. Naprosto je gotovo nemoguće da se čovjek od svih tih trauma nakon gubitka voljene osobe u koju je projicirao sve svoje osjećaje, smisao i osjećaj vrijednosti ne raspadne. Tebi se to desilo.
No na žalost i dalje si oslonjen sam na sebe, ja te ovdje mogu utješiti i dati ti savjet, no sve moraš odraditi sam. A to znači izaći van, pronaći bilo kakav posao i prihod za sebe i kroz psihoterapiju popravljati ono što se popraviti da. Svatko od nas ovdje je načet, netko više netko manje, svi se borimo protiv svojih trauma i demona, ništa nam drugo ne preostaje osim te borbe. Da bilo bi ljepo da možemo zaspati i sve zaboraviti, da nam sutra netko poseban osvane u životu, da nam se život iz očaja pretvori u sreću. Na žalost to se viđa samo u filmovima, za sve se u životu treba boriti, a to vrijedi i za tebe. Stoga pronađi snagu u sebi, znam da ju imaš, ti si životinja a ne čovjek kada si bio u stanju sve to proći. Pokušaj biti realan, pronaći smisao u malim stvarima i integrirati svoj život malo po malo, dio po dio, iz dana u dan. Samo tako ćeš uspjeti izaći iz očajnog stanja u kojem se nalaziš. Nadam se da sam ti bar malo pomogao. Drži se..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom