Pogledaj jedan post
Old 12.10.2017., 19:55   #623
@Painkiller - meni isto zakon ovdje komentirat

5 robijaša je bilo, svježe mi je pošto sam danas čitao. Znači, imamo spomenutog glavnog lika Fletchera, zatim onog lika koji je kao neki glazbenik, onaj što obožava satove i razumije se u njih, crnac koji je jak kao Herkul (upravo se sam Zagor tako izrazio kad su se međusobno borili) te onaj indijanac koji je otpadnik iz plemena Mohawka koje vodi dobri Tonka, vjerojatno najbolji i najvjerniji Zagorov prijatelj od indijanaca/poglavica.

Možda si mislio da su 4, jer pošto su došli na ono groblje ne bi li uzeli zlato i smaragde sa totema, kojih je trebalo biti 5 po priči, a ispalo da je 4 kad su tamo stigli, ubrzo je Fletcher podijelio svakome po jedan, a indijanca se "riješio".

Nisu kod Libellusa kompletne priče, upravo to je ljudima nekako najviše žao. Kad budeš imao vremena, odi u ovoj temi na stranicu broj 17, post odmah na vrhu #321. Bio sam tada napravio nekakvu tablicu, usporedba Ludensove i Libellus biblioteke.

Ovu sliku što si stavio od Libellus bibloteke, tad su taman Čika odveli kod onog šašavog vrača, a Zagora su odveli na stup za mučenje.

Još nisam pročitao sami finiš, a to je u extri 91, taj nemam doma. Pa ću taj pročitati digitalno.

Bio sam već stavio u temi koji mi fale, pa mogu opet, možda netko vidi pa se javi neke sam brojeve vidio da imaju striparnice, ali ovaj extra 91 i 92 nisam zasad vidio nigdje.

Fale još:

Ludens Extra: 91, 92, 106, 116, 145, 260.
Ludens Redovni: 91, 108, 110, 121, 225.
Maxi: 24.Helingenovo nasljeđe.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom