Pogledaj jedan post
Old 18.10.2017., 21:50   #3741
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Neki kurac sam.

A gle, ne grickam tokom dana pa sam do ručka komunjara, a nakon prduckam desničarski.

Najbolje mi ti reci što sam.
Zanimljivo je kako si se uhvatio ovoga što sam te pitao reda radi zato što si ti meni prigovarao da sam ideološki zadojen, pa reko da vidim koja je tvoja ideološka pozadina, umjesto da si se primio prikazivanja pogrešaka u mom rezoniranju o kojima cijelo vrijeme pričaš, ali nikako da ih pokažeš kroz već nekoliko postova.
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nitko ne osporava postojanje hijerarhija. U pitanje se dovodi njihova opravdanost, pravednosti, korisnost, itd. Ne znam je li čitanje s razumijevanjem postalo okultna vještina, jesi li retardiran ili samo nemušto trolaš. Nije ni bitno. Šizofreni svemir u kojem obitavaš ionako ne namjeravam posjetiti.
A ja ti govorim da upravo ti koji u pitanje dovode njihovu opravdanost, pravednost i korisnost, implementacijom svoje ideologije na koncu samo uspostave novu hijerarhiju. Nije to baš teško za shvatit.

Mene u cijeloj ovoj priči najviše fascinira koliko su neki od vas odvojeni od stvarnosti i nesvjesni ljudske prirode.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline