Pogledaj jedan post
Old 05.08.2009., 10:19   #398
Pokušaj mu dehidrat preliti jogurtom ili maslinovim uljem, moja prasica tako hoće jesti, isto tako ako joj prelijem jajetom.
Uglavnom snalazimo se svakako - nije baš nešto na jelu što se tiče njezine hrane ali zato bi dušu prodala za ono što ne smije !
Često joj dajem sviježe voće i povrće - to voli, a vet. kaže da u umjerenim količinama ne može štetiti. Par puta tjedno joj dam rižu ili tijesto pomiješanu s dehidratom - to isto radije pojede nego sami dehidrat.
Pedigre je def. sranje i time nemoj hraniti psa, za ovu hranu valleo nisam čula , možda misliš na allevu? Moja pesica to je jede i o.k. je, hrana spada u premium hranu i dosta je kvalitetna - stolica i dlaka su joj dobre pa ne mislim mijenjati hranu.
Pitanje za vas koji imate goldene, moja sada ima 7mj, visoka je 51cm ( u grebenu) i ima 23kg - jel' to o.k.? Često mi ljudi kažu da je mršava ali ja ne bih rekla, znam da su oni jako skloni debljanju i prežderavanju pa pazim koliko joj dajem hrane - također smatram da je dok je u razvoju bolje da je lakša zbog kostiju i možebitnih problema. Trenutno jede oko 400-450g hrane dnevno ali dobije još i jogurt,sir ili neku poslasticu.
Pokušat ću staviti sliku pa da vidite kolika je i procijenite je li premršava!
http://img198.imageshack.us/img198/4...0509102621.jpg

Zadnje uređivanje Merry Gentry : 05.08.2009. at 10:42.
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom