Pogledaj jedan post
Old 04.12.2010., 16:13   #61
Ja sam rodjen sa hipospadijom,rupica mi je bila na sredini penisa.kao mali imao sam nekoliko operacija,ali nisu uspele.sa ovakvim penisom sam ziveo do 20.god.zatim sam imao nekoliko operacija na privatnoj klinici u beogradu,ali su i one bile bezuspesne.profesor koji me je operisao,pokusavao je da zatvori rupicu na sredini i da otvor bude ispod glavica da bih mogao da mokrim stojeci i da bi sperma izlazila pravo.bukvalno je eksperimentisao na meni godinu i po dana,ali se rupica uvek otvarala.onda sam otisao kod pokojnog profesora save perovica i covek je stvarno fenomenalno to uradio.radio mi je operaciju iz dva dela.prvi deo je bio presadjivanje koze iz usta,od toga je napravio nov mokracni kanal i mesec dana mi je penis bio rasecen na pola po duzini,kada se transplatacija primila,sve je to sklopio,tako da mi je sada otvor na vrhu glavica i jos mi je malo i povecao penis.posle toga imao sam odnose sa vise devojaka,ali nijedna nije primetila da mi je nesto neobicnu na penisu,stvarno je super to uradio.moj savet svima sa ovim problemom je da se obrate privatnim klinikama na kojima je pokojni profesor radio jer je osoblje na tim klinikama ucilo od njega.jedna od takvih klinika je i u nisu u srbiji...
andrija76 is offline  
Odgovori s citatom