Pogledaj jedan post
Old 12.03.2011., 02:13   #64
Quote:
Ladovina kaže: Pogledaj post
Moj sin ima hypospadiu glandis. Do sada smo bili na pregled kod dr. Budimira u Splitu. On kaže da bi napravio zahvat u 2.-3. god života djeteta kad se ostavi pelena. U međuvremenu sam kontaktirala dr. Đinovića u Beograd. On operacije radi od 6.-18. mjeseca života tako da nema psihićkih trauma za djete. Sad mu moram poslat slike pa ćemo vidjeti šta i kako dalje.
Ako neko ima kakav savjet, molim da mi javi...
Ja imam 23 god. i imao sam težak oblik hipospadije. Prvi put sam operiran kod prof. Batinice sa 6.mjeseci i do svoje petnaeste god. sam operiran u devet navrata. Dragi roditelji ne želim vas plašit, ali moj savjet: Tražite drugog doktora!
Dan-danas imam problema i apsolutno ništa nije kako treba. Jako mi je teško i nemam s kim to podijelit, jer nemam oca, a majka je prebacila svu brigu na mene u mojoj 12-toj god. Nemam curu, jer je jako teško upoznat osobu koja će te razumjet. Moj savjet je da pod obavezno potražite drugog specijalista, jer ja sam uzalud operiran devet puta. Ukratko: nemam ejakulacije zbog brojnih zahvata, nisam razvijen(velik) do kraja, česti su bolovi kod erekcije itd.
Ponavljam, ne plašim nego upozoravam sve!!!!!!!!!!!!!!!
tarantul is offline  
Odgovori s citatom