Tema: Disleksija
Pogledaj jedan post
Old 11.07.2014., 08:53   #15
Hvala Nightfall
Znam da je rano se zabrinjavati takvim stvarima. Samo malo sam previše bombardirana (ok, sama se bombardiram) raznim materijalima iz Suvaga i sličnih, pa razmišljam previše.
Za sada maleni prepoznaje rimu, može i sam sklapati neke rime, uglavnom besmislene, ali mislim da je to ok: ti si moja mama salama, ovo je moj braco šaco... - Ovo me jako veseli, nisam znala da to ima veze s disleksijom.
Prepoznaje prvi glas u riječi, zadnji ponekad, ali uglavnom ne. Ima i interes za pisanje, piše brojeve i neka slova - prilično loše, ali ne zrcalno.

Govoreći općenito o svim razvojim poteškoćama, je, priznajem da je sustav loš. Loš u smislu da te nitko ne vuče za rukav i moli da ti pomogne. I loš u smislu sporosti. Ali ja gledam to s druge strane, mi smo dobili zaista kvalitetnu pomoć i podršku bez ijedne kune. Sad nevezano, ali isto je bilo s mlađim sinom za fizijatra - samo pitaš i dobiješ kvalitetnu pomoć, pravovremeno i besplatno. Nikad mi neće biti jasni roditelji koji odgađaju problem čekajući da se nešto riješi samo od sebe.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom