Pogledaj jedan post
Old 22.04.2017., 17:16   #92
pouzdano se moze znati jesi li sto iskusio ili ne po kolicini empatije iliti izostanku iste koju imas na ovoj temi, na svim ostalima gdje sam vidla tvoj nick, cak i tu konverzaciju sa dire dawn sam vidjela, ne jer pratim tebe vec citam forum. vidis kad sam se regala, malo pisem vise citam. i to je moj dojam, ako si pak sto dozivio onda si se pretvorio u sociopata. kao u bilokakvoj konverzaciji baratas s informacijama koje imas, a ako sumnjas u istinitost informacija onda se nemoj ni javljat. nije da ista pridonis a potencijalnoj zrtvi samo nanosis bol. ja sam ok, ali ima mnogo ljudi koji se slome jer ih se optuze da lazu. ironicno je kako ovdje zapinjes na moral oko varanja ali sam pises po forumu bez ikakve svijesti i odgovornosti, o kakvom moralu onda ti pricas? najbolji mi onaj dio o korektnosti moje osobe. i to potaknut od tebe, ja u povijesti svojih postova na forumu nisam napisala da sam korektna i uzor i svi tako trebaju. covjek sam kao i svi, a zasto ti glumis nekakvu korektnost pod maskom odusustva osobe u postovima ne znam. necu vise o tome. samo me zasmetalo da kuris i nekoga poput dire dawn. volis nemati odgovornost dok pises ali od nje nemozes pobjeci. pa pisi o moralu pliz. bas ti si nam trebao da nas poduci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom