Tema: Hologram
Pogledaj jedan post
Old 11.07.2017., 11:05   #55
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Što se tiče života, ako nema kreatora treba ti slučajnost i da se molekula (stanica zapravo) sama krene složiti i da sve krene 'uz brdo' što je malovjerojatno ali je moguće. (bez obzira na potrošnju sunca i povećenja nereda u okolišu što je isto def života) Čitao sam ja o samoorganizacijama ali i sve to skupa je ono malo hm, fali mi tu nešto brljanja sa vremenom, ili neki utjecaj naam neoznat zasad.
Ne treba ti slučajnost, elementi su formirani sukladno prirodnim zakonima, dakle, ne na slučajan način.

Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
A zanimljiva su i ova sve gora fatalisticka predvidjanja prema kojima je vecina znanstvenika dosta skepticno.
Na koja predviđanja misliš?

Quote:
Off, ali pitam se bi li Hawking bio jednako dominantan u javnoj percepciji znanstvenika da nije hendikepiran
Ja sam jedan od rijetkih kojim misli da bi bio jednako poznat široj javnosti i da nije bolestan. To je jednostavno takav tip. Da netko drugi ima takvu bolest, odavno bi legao na pod i umro. Zapravo, i prognoze su bile takve.

Ovaj je bez problema ostvario sve što bi ostvario i kao zdrav čovjek, dobru znanstvenu karijeru, širu popularnost među laicima, izdao je knjige, snimio serije, dvaput se ženio, ima djecu, imao ljubavnice, bio redovni profesor, išao na seminare i kolegije...
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom