Pogledaj jedan post
Old 09.10.2008., 08:39   #20
Ja se sad kao ljudsko biće osjećam inferiorno u odnosu na pse Ispada da SVI oni mogu naučiti SVE samo ih treba dati u školu Od najoštrijeg i najnetolerntnijeg psa možeš u školi napraviti neviđenog dobricu , to sa ljudima nikako ne polazi za rukom Zatvori su prepuni povratnika i vele stručnjaci da GENE nitko zahebo nije

Ako se ne varam prijedlog zakona je da se zabrani uzgoj potencijalno opasnih pasa Zašto ako se u pasjim školama može sve te pse preodgojiti?

Ako se ne varam prijedlog zakona je da se pse koji bez razloga napadaju druge pse ili uškopi ili eutanazira Zašto ako se u pasjim školama može SVE te pse preodgojiti ??

Dobro neke pse se može naučiti svašta no meni uvijek suza krene kad vidim na čega liče psi vodići slijepih. Zar je to ta naša humanost ?

Koliko mi tek suza krene kad čujem za borbe pasa. Ta nesretna stvorenja zbog ljubavi prema vlasniku su u stanju učiniti svašta.

Gadi mi se pomisao da moga psa mogu kontrolirati baš u svakoj situaciji i svakog trena Gadi mi se činjenica da imam apsolutnu kontrolu nad bilo kojim živim stvorom

Ako me išta može razveseliti onda je to neposluh konja u preponskom jahanju Znate onu scenu kad konj odbije poslušnost i ukopa se prije prepone a jahač kao katapultiran preleti preponu bez konja
droljko is offline  
Odgovori s citatom