Pogledaj jedan post
Old 24.07.2017., 16:59   #2802
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
slažem se da su možda u šumi. ali simptomatično mi je kako jedna strana konstruira priču o sponzoruši koja je namjerno ostala trudna da bi se uvalila bogatunu - iako u uvodnom postu ne piše ništa o tome. isto kao što o ovom drugom piše samo da je "nezreo i neozbiljan".
Nitko nije rekao da je "namjerno" ostala trudna, nego da: 1. nije koristila kontracepciju, tj. nije navedeno da je kontracepcija otkazala 2. nije otišla na pobačaj, 3. prihvatila je trudnoću, 4. izabrala je oca koji je "dobra prilika" zbog njegovih resursa. Sve te činjenice stoje u uvodnom postu:

Quote:
wadle kaže: Pogledaj post
Ostaje trudna. Odlučuje zadržati dijete. Po njenoj računici dijete je od drugog tipa, ali je u dovoljno kratkom vremenu spavala i sa prvim da mu može 'podvaliti dijete' bez da on skuži istinu. Odlučuje to i napraviti. Zašto? Kao što sam rekla tip je super i ima super posao, plaću i stan... Kaže prvom tipu da je trudna. On sretan, njegova obitelj sretna, oni su kao sad u vezi i useljava se kod njega.
Dakle, nitko nije izmislio sve ovo što tu piše. O drugom piše još sljedeće:

Quote:
wadle kaže: Pogledaj post
Drugi tip je nezreo, bez neke perspektive u životu, radi za neku mizernu plaću, polovicu plaće daje doma (živi s roditeljima) jer im fin. situacija nije bajna... Kad sam je pitala zašto to radi rekla je da s ovim drugim tipom bi morala uselit njegovima koje uopće ne poznaje, tko zna bi li imali dovoljno novaca za dijete i ne želi bit u vezi s njim..
Dakle, žena se jasno odlučila za "povoljnu priliku". Sve tu piše. Ne znam kako ti to ne vidiš?

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
a muškadiju spominjem samo zato što ista ekipa na drugim temama vrišti o dužničkom ropstvu, traži pravo da se odricanjem djeteta oslobodi alimentacije... a ovdje jako brinu o pravu biološkog oca na istinu. koji će, ako ne oženi majku, biti u dužničkom ropstvu i plaćati alimentaciju.
Ja se slažem da su to ozbiljne teme na kojima mnogi muškarci gledaju kako da se izvuku, ali isto tako ne znam kako je moguće braniti podvalu očinstva time što se neki muškarci pokušavaju izvlačiti od alimentacije? Po meni nije i to nikada ne bih podržala. "Odricanje od očinstva" koje neki muškarci pokušavaju zastupati kao nekakvu izmišljenu "paralelu" pobačaju, također nikada ne bih podržala jer to nije paralela i nikada neće biti. Zato ću se isto boriti za sva prava koja ženama pripadaju, po zakonu i pravdi, ali ne tako da nešto pokušavaju podmetati.. Tako se samo još dodatno urušavaju feministički ciljevi i čini medvjeđa usluga feminizmu, nažalost!

Zadnje uređivanje north wind : 24.07.2017. at 17:23.
north wind is offline  
Odgovori s citatom