Pogledaj jedan post
Old 26.05.2012., 02:09   #19
Iz mog osobnog pogleda na trenutnu situaciju u HR mogu rec da je danas lako klonut i izgubit entuzijazam.Nekad i ja znam zakazat ali brzo se trgnem i krecem dalje prema cilju.Ono sto hocu rec je da razumijem mlade ljude mojih godina i te zalopojke.I moj frend se skoro stalno zali iako mu konkretno nis ne fali ali on tog vjerojatno nije ni svjestan jos.Nije toliko do mladih vec mislim da mediji "truju" cjelokupnu situaciju,pogledajte samo one glupe vecernje vijesti svaki dan-tesko ovo tesko ono,svaki dan hrpa depresivnih vijesti.I naravno roditelji su krivi jednim dijelom ako su nezadovoljni svojim zivotom lako se to prenese na djecu.I sta dobivamo na kraju,jednu vrstu manipulacije koja nema veze s stvarnoscu i koja vrlo vjerojatno utjece na pojedinca koji pocinje preispitat sebe dal su njegovi ciljevi realni itd.Pojedinac jednostavno MORA shvatit da je bitno samo ono sto se događa u njegovom vlastitom zivotu i da nije bitno sta drugi pricaju.I kad posrne da se sjeti nekog svog osobnog uspjeha tako da zna da je sve u njegovim rukama i da je sve moguce.Ne treba slusat ni roditelje,primjerice ja znam da su moji s*ebani jer ne zive onako kako su htjeli i naravno sad su im svi drugi krivi.I ne,nije istina da roditelji zele sve najbolje za svoje dijete,to je velika laz u koju sam se uvjerio vise puta.Cast izuzecima ali vecina ih je sebicna gamad koja se pretvara da ti zele sve najbolje a zapravo ih je strah da ne budes bolji od njih.Covjek mora pod svaku cijenu zivit sam da upozna sebe i svoje mogucnosti.Roditelji,drustvo i mediji su trovaci osobnosti te ih kao takve treba ignorirat.
ascendent leo is offline  
Odgovori s citatom