Tema: Montignac
Pogledaj jedan post
Old 07.03.2007., 15:34   #20
Quote:
m_milica kaže: Pogledaj post
Neopisivo puno namirnica iz ducana sadrzi secer... samo kad biste izbacili secer, lisnato tijesto i manje jeli nego sto to sad cinite, smrsavili biste - i bez Montignaca.

Ono sto je najteze je disciplina da ne jedem vise nego mi stvarno treba. Da ne polizem tanjur i uzmem jos ako mi to nije potrebno. A koliko mi je potrebno ako cijeli dan sjedim? Treba li meni kao i radniku na gradilistu? Treba li zeni jednako kao i muskarcu? Koliko puta jedem iz nervoze, samo da jedem? To je najteze rjesiti. To je stil zivota koji i Montignac preporuca, a to nije nikakva topla voda nego razmisljanje da ne ubacujem u sebe kao u kantu za smece.
sve što si napisala je živa istina i kad bi se svi toga držali nitko ne bi bio debeo...doduše nisam ja debela ne znam kako ali smeta mi napuhnutost, tromost i umor, ono, osjećam da imam viška kila i želim malo olakšati-mada mi govore da ne trebam. Ali jedno je ono što se vidi, a drugo kako se ja osjećam. Kad sjedim osjećam da sam zgrčena cijela, preko gaća mi izviri stomak i nervira me...
Mislila sam da se ne držim strogo nikakve dijete nego jednostavno izbacim bijelo-kruh pastu i peciva i zamijenim integralnim, uzmem nemasne stvari, mlijeko, jogurte i namaze i ne jedem prekasno, šećer ne koristim ionako, čajeve i kavu zaslađujem natrenom....uz puno voća koje obožavam pa mi nije problem (sjećam se da sam na un jedva dočekala voćni dan!)
Jesam na dobrom putu?
ciganche is offline  
Odgovori s citatom