Pogledaj jedan post
Old 25.05.2011., 15:07   #18
Quote:
_SS_ kaže: Pogledaj post
galloper ti je prepakirani stari pajero, i kao takav klasični terenac kojem je bolje van asfalta neg na njemu. Od svih koje si do sad nabrojao samo x-trail i santa fe su suv-ovi sličniji autima neg terencima i nije im mjesto van asfalta.
I vidim da ti je sigurnost jako bitna stavka, razmisli kolko ti je baš potreban terenac/suv jer ih limuzine, karavani pa i noviji monovolumeni debelo šišaju po tom pitanju. tek zadnje generacije suv-ova se mogu mjerit s normalnim autima po tom pitanju
Hvala na zaista korisnim savjetima. Što se tiče vožnje na cesti, nikad ne vozim preko 80km/h niti mi je bitna neka pretjerana brzina i starnost, vazno je da stignem tamo gdje sam krenuo, pa mi se zato i svidja galloper. On mi je bas ono klasika, veliki, sirok, dugačak. Kod njeg me jedino brine motor, dal nije ca 100KS nekako malo za ovako veliko vozilo? Mislim, ima on zapremine, al kakav je sa potrošnjom, tj. dal motor mora da radi forsirano da bi ga pokretao? Ovdje u BiH su ograničenja brzine luda 100%, novi zakon o saobraćaju nema veze s mozgom, gotovo nigdje ne mozes voziti ni 60 na sat, jedino ako ulovis priliku kroz neku divljinu da raspalis 80 na sat par kilometara.


Jel neko vozio gallopera, kakav je sa potrošnjom, pouzdanošću? Kakav je inae taj 2.5 motor u njemu?
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom