Pogledaj jedan post
Old 25.05.2011., 18:56   #20
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
U svemu ovome najbitnije je da pronađeš kvalitetan polovnjak, odnosno, ako pronađeš dobro očuvan auto, pa da je bilo koji od ovih i da ti ulazi u novce, uzmi.. Mislim da je tako pametnije nego da se baziraš konkretno na neki model

Za sniježnu cestu su ti svi nabrojani gotovo identično sposobni, uz odgovarajuće gume

Ja bi X-traila, mislim da najviše zadovoljava tvoje uvjete, ali prvenstveno se baziraj da pronađeš pravu stvar!
Čovjek ti je sve rekao...

Kod x-traila stvarno ne trebaš forsirat motor dok voziš, ak stalno šaltaš na 1800 okretaja i ne prelaziš 80km/h potrošnja ne prelazi 7l. Jedino kao i svi viši auti na autocesti pati, ali opet ne preko 10l/140 km/h. Pogon je zadnji ili 4x4. Imaš i "lock" opciju, a to je blokada diferencijala, koju pališ samo na skliskom(snijeg, led, blato). 4x4 diže 1-2 l gore potrošnju.

jedino gume na njemu nisu baš čestih dimenzija, mislim da su od kombija, a ne od auta dimenzije...215/65/16 i ne trebaju ti 2 seta, samo kupi 1 set zimskih svake 2-3 sezone...bar je u zg skupo mijenjati gume svake sezone, a i zimske su bolje po plitkom blatu od cestovnih.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork

Zadnje uređivanje Felicius : 25.05.2011. at 19:07.
Felicius is offline  
Odgovori s citatom