Pogledaj jedan post
Old 08.09.2004., 23:06   #13
na ti gunđalo jedno, kad već tako dobro kuvaš, ja ću to odoka, pa ti kombiniraj količine.

u uzavrilo vrhnje za kuhanje stavi gorgonzole, zdenke i goude, pa rastopi da dobijes jako gust umak, stavi u njega mrvu masla i muškatni oraščić. time filaj lazanje kombinirano sa bešamelom ili šalšom (ako staviš šalšu, nemoj stavljat muškat, e, btw ja u bešamel stavljam muškat i vegete), ovisi oćeš li crvene ili bile, ali tako da jedan sloj staviš dosta umaka od sira, drugi sloj pome ili bešamel (tj. kao da se ne miješa puno). a pitaš se di je 4. sir? e, pa 4. je parmezan kojim obilno pospeš lazanje kad ih poslužiš. i da, ako radiš one bez kuvanja onda tu bešamel/šalša moraju bit dosta tečni, i moraš ih stavit puno.

happy? btw. dobro je kad u šalšu staviš gljive, a umak od sira i vrhnja je savršen sa njokama, ali ti naravno ne želiš takav recept.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom