Pogledaj jedan post
Old 18.09.2010., 23:20   #5752
Quote:
rock baby kaže: Pogledaj post
Evo napokon i mene! U kolicima sam, mogu se kretati uz pomoć drugih. Ja sam uvijek vesela ali vama mogu reći što me muči, pa ispadnem uvijek ogorčena. Inače sam s ljudima jako vesela (skrivam svoju tugu). A što se tiče faksa, mislim da je to nemoguće, jer sam i srednju školu teško polagala bez predavanja. A internet mi je tako loš zimi (zapravo ga i nemam) tako da ništa od toga. A stvarno bih htjela barem na faks, da mi se popune ovi beskorisni dani... Hvala na savjetu, probati ću sve...
Nikad nije kasno za studiranje ako se odlučiš. Mi smo na faksu imali na godini njih par koji su se sa 40-tak godina odlučili studirati, i evo neki su gotovi a neki su pred kraj.

Pa ako si u kolicima zašto nekad ne zamoliš svoju seku da te odvede u neki kaf na kavu, barem da se malo makneš iz stana i budeš sa ljudima. I ne mislimo mi da ti nisi vesela, i samo se ti ovdje pojadaj, meni bude uvijek lakše kad kukam i kažem šta me muči.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline