Pogledaj jedan post
Old 15.10.2016., 00:42   #289
Quote:
nov027 kaže: Pogledaj post
ljudi, gdje je u susjednim zemljama najpovoljnije uzimati Hilfiger? neki outleti, slovenija, austrija, italija...?

gledam konkretno sada zimske jakne/kapute, u hrv ne samo da su visoke cijene nego je prvenstveno očajna ponuda. pa ako netko ima preporuku, hvala
Po Europi su podjednake cijene, upravo ovo što ZeroW kaže.

Što se tiče Hilfiger outleta, bila sam u onom kod nas u Rosesu, u Parndorfu pored Beča i u Metzingenu u Njemačkoj.
Što se tiče ponude, puno je veća u ovima van HR i stvarno se može naći svega. No, ono što sam primijetila kod svih njih (a u svakom sam bila više puta) jest da Hilfiger uglavnom ima sniženja 50%.

Primjerice, zadnji put u Parndorfu sam bila prije 10 mjeseci kad je bila božićna rasprodaja. U Ralph Laurenu sam uzela fenomenalan kaput od vune i kašmira za ravno 100€.
Burberry je imao hrpu sakoa i kaputa na 70-80% sniženju (rang cijene 200-400€) u tom istom outletu.
Jedine stvari koje su bile snižene više od 50% u TH su bile toliko ružne da ih nitko nije ni gledao.
Dragi je dvije košulje platio 120€ u Tommyju taj dan.

Tako da - u usporedbi sa hrpom drugih trgovina, meni taj Tommy i nije neki spektakl niti po cijenama, a bome ni po kvaliteti posljednjih godina.

Eto, to je moje skromno iskustvo
bejo is offline  
Odgovori s citatom