Pogledaj jedan post
Old 21.01.2018., 22:21   #30
Quote:
Nied kaže: Pogledaj post
Jel ima što novo o Victoru? Je li tko bio na njegovim tečajevima? Ako je prevarant, s kojom svrhom bi govorio da je bretarijanac? Ideja mi je zanimljiva i htio bih čuti više od ljudi koji su probali. Osobno sam bio na postu samo na cijeđenim sokovima 6 dana i nikakvih problema nisam imao.
Naravno da je prevarant. Sa kojom svrhom ?
Pa da bude u centru pažnje, da zaradi koju pinku na svojim radionicama, kao i uvjek ista shema , sve ispočetka besplatno puno ljubavi, a kasnije strmoglav.
Post od 5-7dana na sirovim sokovima voće-povrće, sam odradio više puta, i također nikakvih problema nisam imao, štoviše imao sam feeling da tako mogu beskonačno, samo kada bi mi netko cijedio sokove po želji he, he...o b o ž a v a m ih. A kupovne sokove ne pijem već godinama -to je uglavnom kemija ili šečerana bljak.
Post
To je nešto drugo, to je iscijeljujuće, to je zdravo za svakoga. Post od 7-21-42 dana na sirovocijeđenom povrću ali i voću je prava stvar, i to je dokazano i znanstveno, i tako se liječilo i poboljšavalo zdravlje od prije drevne Grčke pa do danas, i post je opisan kao pozitivan u svim vodećim religijama.
Ovo ne jedenje do kraja života nema smisla i vodi neminovno u bolest i brzu smrt.
Dr. Charlote Gerson veli da je uzrok svih bolesti :
1. Manjak nutrijenata
2. Višak toksina u organizmu
Zato je post na sirovocjeđenim povrtnicama ili voću prava stvar, obuhvaća obje točke 1. i 2.
1. Puniš se pravim zdravim nutrijentima
2. Ubrzano se detoksiciraš zbog manjka kalorija koje unosiš.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom