Pogledaj jedan post
Old 29.05.2008., 09:40   #6
Quote:
limay kaže: Pogledaj post
klaunina, suosjećam se s tobom..
i ja sam bila na dijeti, zapravo to nije bila dijeta nego moj novi režim prehrane budući da me zanima nutricionizam i te stvarčice šta jesti/ne jesti tako da se vidio rezultat i dosta sam smršavila, no opet ne toliko da sam sad blizu anoreksije ili bogzna čega već. Sad sam zadovoljna jer više nema toliko trbuha niti sala u nogama ili čemu već na što se prije priljepljivalo tako da "lakše dišem", a svi živi , počevši od mojih prijatelja i roditelja neprestano izmišljaju kako nisam normalna, šta ja izvodim od sebe itd. itd., mama mi je čak i zabranila ove godine maturalac ako se ne udebljam pet kila (koliko je to normalno neznam), ali bože moj sad kad sam konačno zadovoljna svojom kilažom (nisam pothranjena, imam idealan BMI) onda me opet žele udebljat...
tako da znam kako je to
Hey limay, eeee, to je to o čemu ja pričam.
Priznajem, prvo sam krenula sa UN-kom i osjećala sam se zdravije nego ikada, puno voće, povrća, vode.. Nakon toga sam imala "režim" fax-posao i ubacila u usta tek toliko i naravno, kg su otišli.

Kažem, zadovoljnja sam ali usadili su mi u glavu toliko toga da sam na rubu više. Uopće se ne veselim svojoj mršavosti koliko sam nekada mislila da hoću.

Mršava sam, znam, ali niti ne želim biti jača, ali opet, niti podlegnuti nekim bolestima.

Ići ću danas provjeriti krvnu sliku pa da vidim što će nalazi pokazati.
klaunina is offline  
Odgovori s citatom