Pogledaj jedan post
Old 27.04.2012., 20:47   #51
e

Imam i imao sam takve osobe

-Energetski vampiri su takozvani narcisi
-Osobe su hladne,nervozne,stalno pricaju kako im je tesko,a onda se dizu kako su jake,snazne.
-Osobe su drustveno odbojne,drustveno zaostale pod time mislim da takve osobe u sirokom,velikom drustvu nemogu funkcionirati jer nemogu crpiti jednu energiju,a ujedno im smeta vise ljudi jer nisu centar svega loseg i dobrog.
-S takvim osobama je pakao doslovno na zemlji,no takve osobe nemaju nikakvog osjecaja za bol i tugu u drugom covjeku bas suprotno takve osobe se hrane tudjom nesrecom ili jadom.Takve osobe su sretne na tudjoj nesreci bilo kakvoj.
-Osobe su stalno depresivne te unarpijed misle doslovno o svemu,nisu zainteresirane za bilo kakvu aktivnost jer unarpijed vide da od toga nemaju koristi pa onda sto raditi kad mozes i spavati.
-Takve osobe sebe dozivljavalju kao bog ili jos vise,kad pricaju imas dojam da znaju cijeli svijet te da imaju prijatelja na stotine.No istina je sasvim druga takve osobe nemaju prijatelja niti ce ikad imati jer su odbojne,mrzovljne,dosadne te mentalno zaostale u svim ljudskim pogledima na zivot.


Sto da kazem jos malo nabrajanja ali istina ziva.Imao sam takve i jos ih ima.Mozes ti pricat sta hoces oni to nemogu shvatiti jer su prazni iznutra no nebrinite se svakom zlu dodje kraj pa tako i njima jer kad tad osobe ce shvatiti da su same i citav zivot bile supak,seljak i vampir a onda ce doci kajanje a to je kad se okolina promjeni,kad prijatelji budu imali djecu,a sto ce onda generacija njihova vec zene,djecu imaju ali takve osobe se nemogu vezat nego ce citav zivot izmedju 4 zida biti.

Mogu knjigu napisat o tome.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom