Pogledaj jedan post
Old 02.05.2011., 15:22   #6
uff..imam i ja takva dva primjera....

s ovim jednim frendom, vise nisam u nikakvim kontaktima...a s drugim je onak nategnuto..nije ko prije...

prva situacija je bila totalna bzvz, glupa, djetinjasta itd.....frend je ocekivao moju ispriku sto meni ni dan danas ne pada na pamet buduci da je sve bila zezancija koja se provlacila cijelu vecer, od strane cijele ekipe, no on je moj smijeh protumacio kao izrugivanje dok od drugih, na istu temu, nije..buduci da sam s njim vec imala takvih scena, i uvijek se u ime prijateljstva ispricavala i povukla.....sad sam cvrsto ostala kod svog stajalista da se nemam za sto ispricati. on se duri i dalje, presao preko naseg prijateljstva ko da ga nikad nije ni bilo, tako da u principu ne zalim u svezi svoje odluke.

druga situacija je ukljucivala moju ispriku, iako nisam bas u potpunosti shvacala zasto bi ja snosila krivicu a ne osoba koja je direktno profitirala iz te situacije ali...naletila sam na famoznu "decki se drze zajedno".....

ne zalim ni za jednim ni za drugim....cista sam pred sobom i znam koja je bila stvarna intencija....
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom