Pogledaj jedan post
Old 20.03.2012., 12:42   #14
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu pa me zanima procedura i kako postupiti u ovakvoj mučnoj situaciji.
Ponudio sam joj i veliku novčanu svotu da me ostavi na miru ali ona svakodnevno
smišlja kako da mi napakosti.
Zbog sveukupnog problema primjetio sam da u krevetu sa suprugom ne mogu se opustiti i imam tokom dana navale bjesa koje iskaljujem na supruzi i radnoj okolini
Kako zaustaviti ovaj začarani krug?
Ja mislim da te se sjećam s jedne druge teme. Zar nisi ti tvrdio da ti je imanje ljubavnice na poslu pozitivno utjecalo na radnu produktivnost i odnose s kolegama te čak i učvrstilo brak? A šta da ti kažem - sve se vraća i sve se plaća.


Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislio da će moje javno priznanje proći bez ovakvih osuda no kako sam reko desilo se u takvom spletu okolnosti da jednostavno nisam se mogao oduprijeti trenutku kada me uhvatila bespomoćnog.
Da sam je odbio znam kako bi to odjeknulo u našim krugovima pa ovako kako sada stvari stoje , nisam ispao šupak a sve do tada neke su me čak sumnjičile da sam gay.
Ma znaš šta, ovde je najbitnije da ti nisi ispao šupak, a za ovo ostalo se ne brini. Već će se nekako to sve riješit.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama

Zadnje uređivanje Na oblaku : 20.03.2012. at 12:49.
Na oblaku is offline