Pogledaj jedan post
Old 05.10.2013., 16:47   #2520
Quote:
diverzant72 kaže: Pogledaj post
Ja sam pa gotovo siguran da niko nebi ratovao,mozda malo onih fanatika kojima bi oni sto su vec dozivjeli zlo zacepili usta.
Ljudi su se pomiri da je gotovo,evo bas juce sam saznao,zapravo sinoc u kasne sate da mi je taj "drug" koji je bio u handzar diviziji i pucali smo na Brodu jedan na drugoga-umro,iako smo samo pricali ovde na netu,nekoliko godina,bilo mi ga je zao kao brata,jos ne mogu sebi doci,,ostaje mi zao sto ga nisam upoznao nikad,a sve bilo danas-sutra i evo nikad

Ljudi gledaju kako da djeci omoguce bolji zivot a ne da ratuju.
Pozdrav svim forumasima,
dugo me nije bilo... nisam komentarisao ali povremeno procitam, vidim ima padobranaca kao i uvijek vikend forumasa i diverzanata. Moram se ukljucit vidim ovde neke neistine oko mog mjesta pa da postavim par pitanja druze jer vidim i od prije da imas neke postove koji blage veze nemaju ali na ovoj temi moram da dam komentar / /
Velis u Gradaccu borbe bile u ljeto i onda sverc (da se razumijem sverca je bilo itekako na Pozarikama ponajvise tokom 1993 kada su bili zatvoreni putevi), i kazes da je voz prodat. Kome? Ko posla one trgovce u smrt onda, mozda ste imali viska naoruzanja pa da se rasteretite malo..?
Ko je se popeo na Krecane u decembru 1992. i vratio Sibovac 1994. kad su`prestale borbe`?. Mozda znas ko je tada u zemunici (prva sa desne strane od puta prema Cetarnici) ostavio pistolj ispod cebeta kod mene je...
Vidim pominjes brcansko ratiste i 215. brigadu, pa da te pitam bas za taj rejon jesi li kad cuo za Jakovice i Avramovinu i sta je tamo bilo i koliko mrtvih, vec sam pisao ne bih da se ponavljam pa neka ti taj sto ti je pricao isprica.
Za kraj, ne znam odakle si pa da te pitam mozda jel ti znaci sta ime Kurcic Predrag iz Prijedora???
avayan is offline  
Odgovori s citatom