Tema: E brojevi
Pogledaj jedan post
Old 05.08.2003., 13:47   #4
Re: life is dangeroous

Quote:
jimmy kaže:
Izlaz nije panicariti kao MaxB, nego, po mogucnosti birati cistu" hranu, bez konzervansa, emulgatora, umjetnih aroma i boja...
Da imas moje probleme i ti bi panicario. Ma, mislim, ne panicarim ja, ali sam se, kad sam postao svjestan svojih simptoma i problema, malo uplasio. Imam simptome pocetka multiple skleroze i Alhzeimera, a generalno gledano nema lijeka da se covjek potpuno izlijeci od toga.

Osim izbjegavanja ovoga cega si nabrojio, potrebno je tijelu dati i dodatnu 'hranu': Omega-3 masne kiseline (ziva, prehrana i druge stvari u mozgu poremete omjer Omega-3 i Omega-6 masnih kiselina - uzimamo puuuuuno previse Omega-6 masnik kiselina iz ulja i drugih namirnica, a premalo Omega-3 sto moze uzrokovati mnoge zdravstvene poremecaje), puno C-vitamina (topljiv je u vodi pa se njime ne mozete predozirati; pokazao se dobrim u borbi protiv raka ako se intravenozno uzima 10 grama), druge vitamine, cesnjak (dobar je za detoksikaciju od otrova)... Takodjer bi trebali izbjegavati ugljikohidrate i skrob jer ljudsko tijelo ih ne moze dobro probaviti.
MaxB is offline  
Odgovori s citatom