Tema: E brojevi
Pogledaj jedan post
Old 12.08.2003., 17:24   #9
Re: Re: Re: Re: Re: Re: life is dangeroous

Quote:
MaxB kaže:

Ne znam na koji medline sam ja isao (na vise njih) i nisam nasao nista takvo, vec upravo suprotne tvrdnje: da vitamin C moze sprijeciti i pomoci u lijecenju raka, te jos mnogo pozitivnih ucinaka. Daj mi neke linkove (takodjer, koji medline si pretrazivala?) - iskreno me zanima. Ja sam nasao samo pozitivna istrazivanja o vitaminu C, a ono jedno negativno je provodio 'znanstvenik' koji je dobio nekoliko milijuna dolara od farmaceutskih kompanija - dakle, njemu se ne moze vjerovati.
Medline je jedan jedini i nema ih vise. Upisi u google medline search i lako ces doci na te stranice. Kako sad kazes da si nalazio na istrazivanja koja potvrdjuju pozitivno djelovanje c vitamina, a malo prije si pisao kako se to zataskava. Ja sam ti upravo i napisala da sam i ja nasla istrazivanja koja podupiru korisno djelovanje c vitamina i da nitko ne zataskava i skriva istinu o c vitaminu. Sto tebi nije jasno?








Quote:
MaxB kaže:

A pasterizacija unistava laktazu i jos neke druge tvari (http://www.mercola.com/article/Diet/milk/no_milk.htm).
Laktaza je enzim u nasem tijelu. Laktoza je mlijecni secer i nisam bas sigurna da se unistava pasterizacijom.



Quote:
MaxB kaže:

Koliko sam dosad na Netu naucio, a i iz vlastitog iskustava, sve sam vise uvjereniji da bi vecina nas bila zdrava da izbjegavamo odredjenu hranu (i da jedemu onu koje je dobra za nas), da izbjegavamo toksine (ziva, aluminij, aspartam i druge sintetiske zasladjivace, formaldehid - majke mu, ima ga u svemu! od sampona, do namjestaja i elektronicke opreme, fluorid - neki idioti ga stavljaju u vodovod da bi djeci smanjili karijes!), da vjezbamo i radimo stvari koje su dobre za nase tijelo, smanjimo stres na najmanju mogucu mjeru itd. Sve to se jako slaze s epidemijom najrazlicitijih alergija, bolesti poput Alzheimera i multiple skleroze, gojaznosti, srcanih bolesti...
Znaci sad je formaldehid na recu? Uskoro ces zivjeti pod staklenim zvonom....Pa ti sve zivo izbjegavas, a jos uvijek imas simptome. Nije li to malo cudno?
lahor is offline  
Odgovori s citatom