Tema: Stiforp
Pogledaj jedan post
Old 30.01.2012., 17:55   #13
Ajme Mario se malo uživio i nije bas dugo potrajao.
Mogao je barem naučiti multi-quotati ili bar osnove foruma da nema ref linkova itd...

Uglavnom, ljudi sretno - mozda je dobro sto sad ulazite jer u takvim sustavima (pa makar bili i scam) najbolje prolaze oni koji se odmah na pocetku uclane, ali zapamtite - tu debelo najbolje prolaze pokretaci cijele fore, pogotovo kad vi radite sav posao marketinga umjeto njih.
Ne kazem da tu nema zarade, ali to o 2000 - 8000$ mjesecno je BULLSHIT. Tko mi prvi pokaze mjesecni cek od 2000$ ja ga osobno vodim na veceru u najskuplji restoran u Zagrebu. Od 1996. otkad sam online nagledao sam se takvih obecanja otprilike koliko i prosjecni hr radnik o povecanju placa.
MOZDA ce netko tko bas zapne za to, radi 5, 6 sati dnevno SVAKI dan, promovira to kao lud, ima svoje proizvode (...) nekom sinergijom i doci do nekog znacajnijeg iznosa - ali to je posao kao i svaki drugi, bar ce tako na kraju ispasti, ako zapnes za to kako spada.
A i pitanje je koliko ce cijela ta stvar trajati, takvi programi se smjenjuju brzinom svjetlosti, cesto vlasnici upadnu u probleme (citaj: pokusaju utajiti porez, pocnu uzimati vise od ljudi, pocnu namjerno kasniti s isplatama - pohlepa je kurva) i odmagle negdje pokusajuci se spasiti od americkih vlasti, a stranica se zatvori...

Ne kazem da tako mora biti, zivi bili pa vidjeli.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom