Pogledaj jedan post
Old 26.02.2003., 15:16   #6
pozdrav nasem MUKHTARU bivsi murshidu ,a njih je oko 40 pa dolazi kao ali baba (odnosno Faruk ) i 40 lopova (odnosno murshida)

pozdrav iz naseg izbjeglickog logora , ja neznam sta hoces da kazes, ti si sve ispricao ali nikako da osvrnes na najvaznije , a to je da li zaista mislis da je Allah stvorio Krscane i zidove da uplate vase grijehove muslimane ...
zanimiljivo je tvoja izreka:
kazes:Nijedan musliman nece u dzennet a da ga ne zasluzi.
zasto nisi tamo na IB to rekao , zasto nisi onom bolesniku pod nikom SUCI rekao da ovo nevalja , tamo nesmijes jer ce ti za pola sata skiniti sa funkciju i za za sat proglasiti Dzihad protiv tebe i masakrirace te vrlo slatko da neces ni osjetiti
prema tome pusti ti ovo prazne price o niko nece ako nije zasluzio vec osvrni na vase bolesne izijave , ponasate se kao da zivite sami na ovoj zemlji i kao da je Bog stvorio samo muslimane

eee moj mukhtare

sto se taliban bosna tice , dozvoli da ti ovo ispricam:
ama talibanci su mnogo tolerantniji kako ste vi na IB
znas li da sam ja licno na IB forum za sestree cula od mlade djevojke kako po islamu zena je rodjena samo da zadovoljava muza (pitaj UMMU )
sjecas se moj topik: zene su rekvezit za zadovoljavanje muza u islamu,,topik koji si ti mozda licno brisao jer neide sa vasim idejama
kako kazu istina boli
nemoj molim te da sve ispricam sta sam tamo cula od nazalost mladi ljudi mozda i skolovani

pozdrav
Rima is offline  
Odgovori s citatom