Pogledaj jedan post
Old 24.04.2009., 15:01   #168
Evo mene, prvi put na forumu. Ljudi pomagajte. Naime prije dvije godine sam laparaskopski operirala žuč. U prvoj trudnoći sam doznala da imam kamence, ali nisam imala nekih strašnih problema. Od tada povremeno kad bih pojela nešto što ne smijem malo bi me zabolilo, ali bi to dobra tableta brzo riješila i sve bi bilo OK. I tako je to trajalo 20 godina. Jednog lijepog jutra prije 2 godine dobila sam takav napadaj da nisam znala što ću. Doktorica je rekla da više nema hoću, neću, da su mi se poremetile sve vrijednosti i da pod hitno moram operirati žuč, dobro me isprepada što mi se sve može dogoditi i ja sam za par dana bila u bolnici. Operacija je prošla bez ikakvih problema, imala sam više smetnji od anastezije nego bolova. Za 3 tjedna sam otišla raditi i neko vrijeme se pridržavala djete. Pošto sam poznata gurmanka nakon nekog vremena sam polako počela sve jesti i onda su krenuli proljevi. Na sistematskom pregledu mi je internistica rekla da je to normalno i da će nakon nekog vremena to prestati jer da je sad nekontroliran dotok žuči u crijevo. Da treba vremena da se to stabilizira. Protekne eto i druga godina a problemi s probavom su polako počeli kontrolirati moj život. Nikad ne znam gdje će me i kad uhvatiti. To dođe i moraš ići, pa tako za redom 4-5 puta. Vjerujte mi kad negdje idem uvijek razmišljam šta ako me uhvati.... Molim vas ako imate slična iskustva, pomagajte te. Prije neki dan sam u biljnoj apoteci uzela nekakve kapi, ali to je dugotrajno za sada ništa ne pomažu.
Kikašica is offline  
Odgovori s citatom