Pogledaj jedan post
Old 06.04.2005., 22:02   #15
hm m m...
moram priznat da se malo glupavo osjećam jerbo tek nakon što postavih temu zaključih kako je svaka umjetnost stvar sadašnjosti, samo što ovo naše doba omogućava širi prijem, globalno selo i sve, pa se čini da je više okrenuta sadašnjem trenutku, bar ja to tako gledam,

e, a što se tiče toga da su umjetniki prije svoga vremena kako volimo reći, mislim da to ima veze s tim što su ideje vječne, i iz te "vječnosti" kreće svako stvaranje, i tako, eto...

e da, samo još da kažem kako mi se vrlo sviđa način na koji se granice brišu, a vrste umjetnosti se miješaju i nadopunjavanju, što takođe zahvaljujem modernom dobu... baš smo zakon mi i naša tehnološka dostignuća, još samo da ne uništavamo planetu i gladi bradu...
__________________
The Sydney was a Chatham class light cruiser, capable of 25.5kts and armed with eight 6in guns. By now the Emden was somewhat below peak condition, and her own top speed was probably somewhat below its 24.1kt best. When the Sydney appeared at 9.15 am on 9 November, the Emden stood and fought.
otompotom is offline  
Odgovori s citatom