Pogledaj jedan post
Old 21.01.2013., 15:49   #678
Quote:
mb20 kaže: Pogledaj post
bok, kupila sam jučer ricinusovo ulje(već duže vas pratim na forumu)uglavnom ima koja plavuša da ga koristi?jer sam čula da dosta uništi boju, mogućeee?: confused:
pa ricinusovo ulje, istina, malo potamni kosu, ali samo zericu. nisam plava pa ti nebi mogla reći iz prve ruke, meni na smeđoj nije neka velika razlika, a i počela sam se kanirati (obavezno ga dodam u smjesu).
pretpostavljam da to ovisi od osobe do osobe, i ne znam dal ima veze dal je boja prirodna ili farbana.
Quote:
CiCkava kaže:
Znam da ću s ovim što sad bubnem ispast plavuša iako sam crvenuša ali mene strah stavljati ricinusovo ulje bilo gdje drugo osim na trepavice,obrve i kosu.Jer kad se na njih stavi ono potiče rast dlake,tako da imam neku uvrnutu misao da će mi izrast dlake gdje god ga namažem a imam ih već po licu ne trebaju mi dodatne.
ja ga koristim na licu (ne baš svaki dan), odlično mi je za kožu i čudi me kolko se dobro upije a tolko je masnjikavo. imam nešto dlačica kod brade i epiliram nadusnicu egipatskom svakih par mjeseci ali nisam podlakavila. u svakom slučaju neće narasti tamo gdje ih i prije nisi imala, a ako ti i budu malo čvršće samo ćeš ih lakše iščupati.
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom