Pogledaj jedan post
Old 06.05.2012., 23:41   #56
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Olivere,strpljenja,strpljenja..

postove koje si naveo(pogledaj teme same)su za mene osobno neukusni i nekulturni,ali shodno slobodi govora,mi ne možemo promijeniti ni sankcionirati ničije mišljenje ako nije direktno kršenje pravila...
A radi čega se ti uopće nađeš uvrijeđen mišljenjem forumaša,koji očito žestoko ne podnosi religije a u Boga ne vjeruje?
Zar nisi čitao Don Kihota...
Pa smeta me što na svaku temu upada s nekakvim nepovezanim linkovima i kako ti kažeš nekulturnim postovima. Ja te postove ne smatram nekulturnima nego čistim trolanjem i uništavanjem svake teme. Strpljenje ne traje od kad sam stavio tu žalbu nego duže vrijeme, ne moguće je da ga niste uočili i zanima me zašto mu to dopuštate?

Prijavljujem te postove duže vrijeme i nikako da vidim barem neki karton. Sve njegove kartone sam vidio na Politici, dapače vrlo brzo je baniran. E pa sad kako to da netko u roku jednog dana bude baniran na Politici a ovdje je dobar toliko vrijeme. Ponavljam zanima me zašto je to tako?

Meni ne smetaju ateisti ni oni koji ne podnose religiju. To što on ne vjeruje u Boga a religija mu je deseta rupa na svirali ne daje mu zapravo da radi što radi.
OliverZG is offline