Tema: Anksioznost
Pogledaj jedan post
Old 21.01.2004., 23:05   #19
..uh,treba cijeli zivot stavit u smislenu recenicu koja nece zvucat previse ofucano...puno sam radio na sebi,citao,analizirao pjesnike,unjetnike,pisce,filozofe,romane,citao postove od drugih ljudi,plako,pa se smijo,ocajavo na rubu samoubojstva pa ipak snalazio snage za dalje...probao shvatit moje bliznje koji su me modelirali,drustvo,probo prezvakat sve iz "predzivota"..bla,bla bla s ciljem da se upoznam i korigiram..itd
...ja sam bio poprilicno konfliktan i iztraumatiziran,nezadovoljan sobom i nesiguran,nikad zadovoljan sobom,okolnostima,situacijama...lijen do srzi i inertan do bola,itd
Bio sam izuzetno svjestan svojih "nedostataka" a na svoje "dobre" strane nisam mario..ima tu jos hrpu toga,anyway....sad sam miran duboko u sebi,mirno i hodam,lagano legnem i lagano se dignem....mogao bi pisat danima,mjesecima....za sada toliko,kasnije mogu dati neke konkretnije upute i savjete onome kome je to potrebno,tko zeli smanjit ili ublazit patnju...ili bilosto...cak i onom koji niti ne zna sta zeli.....ajd nek ide ova tema,volio bi da drugi vise pisu svoja iskustva dvojbe,da se oslobode i otkace bar preko tipkovnice
HTIO BI SAMO ONIMA KOJI IMAJU SIMPTOME ANKSIOZNO/ DEPRESIVNOG POREMECAJA ILI NEUROZE ILI NAZOVIKAKOHOCES SAMO RECI DA JE ITEKAKO IZLJECIVO...caos
__________________
https://www.forum.hr/showthread.php?t=182927
Ljubav nije ljubav,mrznja nije mrznja,strah nije strah..fali 4 :)_Pupa16
PUPA16 is offline