Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 23:56   #15
Kod nas se Uskrs slavi(o). U petak su se farbala jaja (sad je to premjesteno na subotu jer svi radimo), u nedjelju se ujutro islo na misu na blagoslov hrane (mi djeca to vise ne radimo, baka odnese svoju kosaricu). Hrana je tradicionalna (s time da kod nas francuska ne spada u tradiciju).
Farbanje jaja, baka ih nesto ispuse nesto su klasicna kuhana. Ima ih i od luka, ima i s drugim bojama. Tradicijski se nadje cijela obitelj i bliski prijatelji, pa nas 10-15 kako koji put farba jaja.. obicno 80-100 komada . Nakon popodnevnog farbanja slijedi vecera.. jaja dakle, mladi luk, rotkvice, sir, cikla s hrenom, sunka u kruhu itd. Nedjelju je vise manje ista klopa na rasporedu.
No, evo nesto od toga u slikama.

Stol za farbanje:



Uskrsnji dorucak prosle godine za MD i mene



Dida i baka inace svake godine najljepse pisanice spremaju, tako da imaju zbirku staru preko 50 godina.. to svake godine izvade da se vidi. Izvade se i kojekakvih ukrasici. Tu naviku i ja imam (ukrasa jel), a mama je pocela i vlastitu zbirku najljepsih jaja. Kad sam bila mala je bome bilo i trazenja pisanica po vrtu, to se tokom godina izgubilo, a kad je moja sestra bila mala nekak nije zainteresirana, pa se eto to ne radi vise.

Zadnjih par godina u nedjelju idemo na rucak kod bake, stol tamo je ovakav npr:



Od kolaca tradicijski samo kuglof. Drugo slatko sto god nam se da.

Zadnje uređivanje L3go : 28.03.2015. at 17:27. Reason: img
Doria is offline  
Odgovori s citatom